Hakkımızda

Kozalüks Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

HAKKIMIZDA

Tekstil sektöründe1980'li yılların başında kendi adıyla iç çamaşırı üretimine başlayan kozalüks tekstil san. ve tic. ltd. şti. bir iki yıl sonra gelişen üretim ve pazar payını pijama ve eşofman grubu ile genişletmiştir. Globalleşen dünya ile farklı tüketici taleplerinede hitap edebilen firmamız, son bir kaç yıldır Home Wear tarzını Türk halıkının beğenisine sunmuştur. Günümüzde kendini temsil eden üç ayrı marka ile üretimi vardır. Bunlar Kozalüks, Pond ve Rash.

Kozalüks markasının üretimi pijama, iç giyim, eşofman, home wear ve seamless (dikişsiz) gruplardır. Bu gruplar bay, bayan ve çocuk kreasyonlarından oluşmaktadır. Kozalüks markasının üretimini yaptığı gruplarda 1. kalite pamuk, viskon, modal kumaşlar kullanılmaktadır.

Pond markası çizgi olarak sadece bayan iç giyim üretmektedir.

Kozalüks firması geniş bir satış ağı ile ülkemizde tüketicinin kolay ulaşabileceği noktalardadır. 1985 yılında iç piyasanın yanında ihracata agırlık vererek kendi markası ile Balkan ülkelerine başlayan ihracatı bu gün itibariyle Almanya, Yunanistan, Rusya, İran, Irak ve Türk Cumhuriyetlerine satış yapmaktadır.

Firma sağlam imajı ve prestiji ile yurtdışındaki pazar payını büyütmek için kalitesinden taviz vermeden sürekli değişim penformansıyla faliyetlerine devam etmektedir. Şirketin değişmeyen tek unsuru her zaman müşteriye üstün kalitenin sunulmasındaki titizliğidir.

Menü